• s5_logo.jpg
  • s5_logo1.jpg
  • s5_logo3 (2).jpg
  • s5_logo4 (2).jpg
  • s5_logo5.jpg
  • s5_logo6.jpg

Sokolarstvo.org logo

Obaveštavam članove Društva sokolara Srbije da će Skupština Društva biti održana 3. maja ove godine sa početkom u 12 sati. Po dogovoru sa prošle Skupštine ovaj put se nalazimo u Dobanovcima na imanju našeg člana Mirka Sirkovića.

Sirko je bio ljubazan i o svom trošku će obezbediti švedski sto(srpski sto). Ovaj put će na Skupštinu doći i Jovan Memedović da napravi prilog o nama.Zbog toga bi bilo lepo da se pojavite u malo većem broju. Bilo bi dobro da svi oni koji imaju pticu je i ponesu. Za sve one koji imaju pticu a dolaze iz daleka Sirko će obezbediti gorivo.

 

Za sve one koji nisu bili kod Sirka najbolje je da ga nazovu da im objasni kako da dođu do njega. Njegov broj je 060 4171415. Njegov mail je Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Molim vas da obavestite naše članove sa kojima ste u kontaktu a koji nemaju mail.

 

predsednik Društva

Milenko Aćimović-Aćim